Svět a business zrychluje

Excel develop & support

S Excelem se během života setkal snad každý a pokud jste tu čest zatím neměli, nikdy není pozdě na to to napravit. Excel toho totiž umí mnohem víc než se na první pohled zdá. Svými funkcemi vám dokáže usnadnit každodenní práci a vy tak ušetříte čas na činnosti, které vám pomohou posunout váš byznys dál. Že si s něčím nevíte rady, nebo byste rádi posunuli své uživatelské znalosti na vyšší úroveň? Od toho jsme tady my, a proto se na nás neváhejte s vaší poptávkou kdykoliv obrátit.

Development

TVORBA MAKER

Je neodmyslitelnou součástí vaší práce tvorba nekonečných tabulek a reportů? A ještě lépe těch, které musíte dělat na pravidelné bázi a vždy s nimi strávíte déle času než byste si přáli? Velmi často by vám s tímto problémem mohlo pomoct využívání maker. Ta vám na jedno kliknutí dokáží zpracovat obrovské množství dat během pár minut a vy ta získáte čas na věci, na kterých doopravdy záleží. 

Vzhledem k tomu, že v rámci tvorby maker jsou požadavky velmi individuální, neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi představíme možnosti na míru šité vašim potřebám.

Support

OKAMŽITÁ POMOC

Pracujete s Excelem a narazili jste na problém, který nejste schopni vyřešit? Kontaktujte nás a my vám poradíme, jak na to. Ať už se jedná o funkce, grafy, makra, či jiné funkcionality, jsme tu pro vás.

ŠKOLENÍ

Potřebujete se naučit v Excelu naprosté základy, nebo si naopak své znalosti rozšířit a dostat se na pokročilou uživatelskou úroveň? V rámci Excelu je vždy co objevovat a věřte, že znalost pokročilých prvků vám dokáže nemálo usnadnit život. Rádi s vámi projdeme vaše potřeby a připravíme vám nabídku na školení přímo na míru.

Kromě individuálních školení dokážeme připravit i kurzy pro větší skupiny.

Vytěžte z Excelu maximum

Digitální řešení pro váš byznys
Využijte Excel na maximum

Máte zájem o individuální nabídku nebo máte dotaz k některé z našich služeb? Využijte prosím kontaktní formulář níže, na základě kterého se Vám ozveme co nejdříve.